Jak w prosty sposób zainstalować WordPressa na hekko ?

Jak w prosty sposób zainstalować Wordpressa na hekko

Jak w prosty sposób zainstalować WordPressa na hekko ?

 

Kiedy postanowiłam założyć swojego pierwszego bloga największą trudnością było dla mnie zainstalowanie WordPressa na hostingu. W internecie było wiele wpisów i filmików instruktażowych jednak było to dla mnie zbyt skomplikowane. Dlatego z moją pierwszą stroną internetowym postanowiłam zwrócić się o pomoc do specjalisty który zainstalował wszystko oraz wdrożył szablon. Kiedy wszystko było już gotowe usiadłam i zaczęłam wszystkiego się uczyć. Teraz już wiem i mogę zapewnić tych, którzy myślą tak jak kiedyś ja, że nie potrafią, że potraficie! Zaraz pokaże wam jak w najprostszy sposób zainstalować no serwerze hekko wordpressa.

 

Logujemy się do panelu administracyjnego na www.hekko.pl/admin danymi, które otrzymaliśmy w mailu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Następnie podłączamy domenę, którą wcześniej kupiliśmy. Klikamy w domene na której chcemy zainstalować WordPressa i zjeżdżamy na dół do zaawansowanych opcji. Tutaj w pierwszej kolumnie mamy opcje Instalator Aplikacji w który wchodzimy.

 

 

Na górze strony klikamy w zakładkę Katalog aplikacji

 

 

Wybieramy co chcemy zainstalować na serwerze. W naszym przypadku będzie to WordPress.

 

 

Następnie zostaniemy przekierowani na stronę na której jest nieco więcej o WordPressie. Nas interesuje guzik +instaluj tę aplikację. Klikamy i mamy zainstalowanego WordPressa. Możemy się logować do kokpitu pod adresem www.TwojaNazwaDomeny.pl/admin

 

 

Zobacz: Rzeczy za które jestem wdzięczna życiu, a jakie są Twoje?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.