Jak stworzyć głęboką prawdziwą relacje

Jak stworzyć głęboką prawdziwą relacje

Wiele osób pragnie stworzyć głęboką prawdziwą relacje. Jednak szukanie drugiej połówki często okazuje się nie lada wyzwaniem. Najpierw musimy znaleść odpowiedniego kandydata aby następnie stworzyć fajną relacje. Tylko jak tego dokonać skoro wszędzie gdzie się nie obejrzsz widzisz tyle nieszczęśliwych par. Bądź takich, które udają przed światem, że są szczęśliwe, a tak naprawdę nie mogą już znieść siebie nawzajem.

 

 1. Pokochaj siebie – bez tego daleko nie zajedziesz.

  Bez miłości do samej niebie nie jesteś w stanie stworzyć wartościowej relacji. W jednym z artykułów już pisałam jak tego dokonać→ Niskie poczucie własnej wartości
  Zaakceptuj siebie ze wszystkimi swoimi wadami, ponieważ dopóki nie zrobisz tego sama nikt inny nie będzie w stanie Cię zaakceptować. Tak samo tyczy się to miłości. Dopóki sama siebie nie pokochasz nikt inny też tego nie zrobi. Będziesz tylko obijała się o różne przelotne romanse i przeżywała zakochania.

 2. Naucz się żyć samotnie – to kolejny niesamowicie ważny punkt.

  Kiedy już pokochasz siebie łatwiej Ci będzie naucz się żyć samotnie. Tylko potrafiąc żyć samemu jesteśmy w stanie w późniejszym czasie stworzyć relacji nie uzależniając się od partnera. Szanujemy siebie – nie boimy się osamotnienia. Potrafimy żyć samotnie więc nie uwieszamy się na partnerze. Partner nie jest dla nas całym światem. Często uzależnienie od drugiej osoby powoduje, że związki stają się toksyczne. Nie wyobrażamy sobie życia bez drugiej osoby przez co manipulujemy i często godzimy się na nieodpowiednie traktowanie.

 3. Nie szukaj nikogo na siłę.

  Jeśli dwa pierwsze punkty masz zaliczone, to nie powinnaś mieć problemu z tym. Ponieważ już wiesz, że nikt nie jest Ci potrzebny do szczęścia 😉 A po za tym wiesz także, że w odpowiednim momencie, odpowiedni kandydat sam nadejdzie.

 4. Kiedy już ktoś się napatoczy- to nie spiesz się.

  Daj sobie czas aby poznać człowieka. Głupotą dla mnie jest kiedy ktoś wychodzi za mąż po 2 latach znajomości. Przez 2 lata nie jesteś w stanie nikogo naprawdę poznać. Dlatego tyle małżeńst jest nieszczęśliwych i się rozwodzi. Ponieważ dopiero po ślubie zaczynają poznawać drugą osobę. Kiedy zostaniecie najpierw przyjaciółmi i będziecie ze sobą dobrze się bawić. Kiedy dacie sobie czas na poznanie siebie nawzajem ( mówię tu o 3-5 latach) I kiedy po tym czasie nadal będzie fajnie i będzie między wami więź. Wtedy można myśleć o czymś więcej.

 5. Zamieszkajcie razem.

  Nikogo nie jesteśmy TAK NAPRAWDĘ poznać dopóki z nim nie zamieszkasz. Spotykanie się od czasu do czasu, to zupełnie co innego niż wspólne zamieszkanie. Dopiero będąc z kimś 24h na dobę, widzimy jak dana osoba zachowuje się na codzień i jaka jest naprawdę. Często w tym momencie pryska nasze wyobrażenie o drugim człowieku, które utrzymywaliśmy w głowie. Kiedy zamieszkacie razem, poznacie się na wylot i nadal będziecie żyć ze sobą dobrze, to znaczy, że stworzyliście relacje, którą wielu mogłoby wam pozazdrościć. 

 

Niczego nie oczekuj od drugiej osoby. Słuchaj jej uważnie i z zaangażowaniem. Myśl zarówno o sobie jak i o niej. Bądź prawdziwa i nikogo nie udawaj. Akceptuj go takiego jakim jest.

Jeśli już jesteś w takiej relacji to serdecznie Ci gratuluje 🙂 Jeśli jeszcze nie, to zapewniam Cię, że warto trochę dać sobie czasu i zadbać o siebie teraz, aby w przyszłości mogło Ci się, to przydarzyć.

 

 

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.