Postanowiłam zebrać w jedno miejsce wszystkie blogi, które czytam/oglądam regularnie. Znajdziesz tu najbardziej wartościowych dla mnie blogerów, z którymi się w jakimś stopniu zżyłam i które serdecznie polecam obserwować.  Czytam je regularnie i bardzo je lubię.  Jeśli chcecie poznać ludzi, którzy często mnie inspirują i nie raz zmotywowali do zmian w życiu bądź skłonili do refleksji nad nim, zapraszam do lektury poniżej.

Karolina Sobańska 

Vlogerka, którą znalazłam gdy zaczęłam się interesować zdrowym odżywianiem, a dokładniej rzecz mówiąc weganizmem. Młoda dziewczyna, która w pewnym stopniu mi zaimponowała przez co zmieniłam swój sposób żywienia. Mówi konkretnie i na temat co sobie bardzo cenie u ludzi. Karolina głównie nagrywa filmiki na Youtube. I nie będę ukrywać, że mocno się z nią zżyłam.

Wystarczająco Dobry 

Z kategorii rozwój osobisty – na początek najlepszy bloger jakiego kiedykolwiek poznałam.

Mega mądry człowiek, który odmienił moje życie. W głównej mierze pisze o toksycznych relacjach rodzinnych. O chorym społeczeństwie. O tym jak pieniądze przejmują władzę nad człowiekiem przez co trzeba być bardzo ostrożnym. Serdecznie polecam wam jego bloga → WystarczającoDobry

Magdalena Szpilka

Mówi bardzo dużo na tematy rodzinne. Co każdemu z nas na pewnym etapie życia jest potrzebne aby uporządkować w głowie, to co mamy i to co nas spotkało. Można także znaleść u niej dużo filmików o emocjach. Ciepła i bardzo miła osoba- przynajmniej takie odniosłam wrażenie obserwując ją na różnych kanałach społecznościowych. Aktualnie nagrywa mniej, ale jeśli o niej nie słyszałeś, to zachęcam obejrzeć starsze filmiki.

LepiejTeraz 

Facet nagrywa podcasty i robi to naprawdę dobrze. Dużo mówi o filozofii stoicyzmu co absolutnie rezonuje z moim wizją tego do czego powinno się dożyć w rozwoju osobistym. O tym aby żyć tu i teraz, obserwacji myśli i cieszenia się z tego co przynosi nam życie.

Ewelina Stępnicka 

Sporo w życiu przeszła z czego wyszła i dzieli się tym. Często wspomina o duszy, w której głos trzeba się wsłuchać oraz tym jak nasz mózg często próbuje nas oszukać. Jak ważne jest to, aby pokochać siebie i myśleć pozytywnie. Bardzo bliska mej filozofii.

Małgorzata Mostowska

Na jej kanele można znaleść dużo praktyk jogi, z których czasem korzystam. Jednak oglądam ją głównie za temperament i dobrą energie. Można znaleść na jej kanale filmiki związane z poczuciem wartości i dążeniem do szczęście. 

Podziel się blogami, które Ty czytasz bądź oglądasz ! ↓

Choroby ciała spowodowane toksycznym środowiskiem.